My to na vás nehrajeme, my prostě hrajeme.

S námi získáte kvalitní živou hudební show bez samohrajek, karaoke podkladů a playbacků. Show, která vás i publikum bude bavit celý večer!

Někteří klienti si u nás termín rezervují i tři roky předem, nečekejte a ozvěte se nám co nejdříve.

Jak na rezervaci?

1. Ověřte si dostupnost termínu​

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže, e-mailem nebo telefonicky. Pokud již máte pevně daný termín, je to pro nás klíčová informace. V opačném případě nám uveďte období nebo vypište termíny, které za vás přicházejí v úvahu. Dále nás zajímá místo a přibližný čas produkce

2. Sdělte nám svou představu

Pokud je termín dostupný, na přání vám jej “podržíme” po dobu 10 kalendářních dní. Máte-li zájem o konkrétní balíček z naší nabídky, dejte nám o tom vědět, obratem vám upřesníme cenu včetně přepravy.

Pro dojednání detailů nabízíme i nezávaznou konzultaci formou videohovoru nebo osobního setkání (České Budějovice a okolí). Rádi vám sestavíme individuální cenovou nabídku.

3. Svůj zájem potvrdíte rezervační smlouvou

Rezervační smlouvu pro vás předvyplníme, sjednání je možné snadno a pohodlně přes e-mail. V případě produkce do 100.000 Kč nevyžadujeme zálohu.

Podepsáním od nás budete mít garantované vystoupení a služby v daném termínu, cenu vám navíc zafixujeme proti možnému navyšování ceníkových cen, ke kterému by mohlo před uskutečněním produkce dojít.

4. Spojte se s námi cca 2–3 týdny před akcí

To je ideální doba na to, abychom si upřesnili dramaturgii večera a další detaily dle rezervační smlouvy (časy příprav a zkoušek, způsob úhrady nebo vaše speciální přání). Pokud od nás budete mít objednané technické zajištění, bude ideální si tou dobou předat i podklady pro zvukaře, osvětlovače nebo pro LED obrazovku.

Napište nám

Odkud jste se o nás dozvěděli?
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Fakturační údaje:

SIMPLY THE SHOW s.r.o.
Kaprova 42/14, 110 01 Praha 1
IČ: 18047084 (jsme neplátci DPH)

Rychlý kontakt:

tel.: +420 724 287 645
 e-mail: info@melodikum.cz