TOUŽÍTE PO SVATBĚ NEBO OSLAVĚ, KTERÁ SE ZAPÍŠE HLUBOKO DO PAMĚTI?

Pak jste tady správně! I na sebemenší párty vám přivezeme energii a atmosféru, na kterou jsme zvyklí z velkých pódií, zahrajeme vám oblíbené hity a uděláme vše pro to, aby byl váš den pro všechny přítomné výjimečným zážitkem.

VÍME, JAK NA TO! VSAĎTE NA JISTOTU.

Balíčky vyladěné pro svatby a oslavy

kapela Simply The Show – firemní večírek, event, maturitní ples, maturák, reprezentační ples, ozvučení, osvětlení, moderátor, Melodikum #simplytheshow

Balíček START (2–6 h)

Cenově nejvýhodnější řešení z nabídky kapely určené pro drobnější svatby a večírky. K vystoupení kapely je adekvátní ozvučení, základní osvětlení a interiérová bílá dekorační stěna automaticky zcela zdarma. Část techniky si po skončení našeho vystoupení můžete pronajmout pro after party.

Určeno pro: svatby, oslavy a soukromé události s účastí do 100 hostů. Délka produkce: blok o délce 2–6 hodin. Nezahrnuje služby zvukaře.
kapela Simply The Show – firemní večírek, event, maturitní ples, maturák, reprezentační ples, ozvučení, osvětlení, moderátor, Melodikum #simplytheshow

Balíček BASIC

Kombinace vystoupení kapely a profesionálního ozvučení celé akce s výkonnou aparaturou a veškerým příslušenstvím. Kapelní zvukař se postará o skvělý poslech i servis pro moderátora, doprovodný program a případně i diskotéku.

Určeno pro: denní venkovní události nebo pro sály s kapacitou do 700 hostů v případě, že disponujete vlastním profesionálním světelným parkem. V ceně: 4 hodiny vystoupení, až 6 hodin služeb zvukaře.

Balíček BASIC PRO

Profesionální řešení na poslech i pohled! S vystoupením kapely a ozvučením celé akce získáte navíc profi osvětlení, které dodá vašemu večeru prostor, barvu a dynamiku. Tento balíček je ideálním a velmi žádaným řešením pro obecní a reprezentační plesy a pro soukromé večírky náročnějších klientů.

Určeno pro sály a akce s kapacitou do 400 hostů. V ceně vystoupení ve 4hodinovém bloku + 6 hodin technického zajištění.
Podrobné informace najdete v katalogu balíčků:

Co o nás říkají klienti?

Kapela Simply The Show, dříve známá jako kapela Melodikum, zahrála na události stovkám klientů, mezi nimiž byli i tito:

JDETE DO TOHO S NÁMI?

Rádi se staneme součástí i vašeho významného dne a jako správná svatební kapela uděláme vše pro to, aby byl večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu!

VYBÍRÁME Z NOVINEK A ČLÁNKŮ

Ze světa firemních eventů: Oslavili jsme 30 let společnosti ISOTHERM

Repertoár kapely Simply The Show se rozrostl o další oblíbené hity

Máme za sebou první letošní svatební večírky a těšíme se na další!

I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!

Napsali o nás: Hlubocký zpravodaj a poslední koncert kapely Melodikum

Čtěte na Drbně: Kapela Melodikum je minulostí, přichází Simply The Show

Konec kapely Melodikum: vzpomínáme a jedeme dál. Bude to prostě show!

Poučení po sedmi letech? Nikdy neposlouchejte nikoho, kdo to s vámi “myslí dobře”

UDĚLÁME MAXIMUM I PRO VÁŠ VELKÝ VEČER!​

Uslyšíte to nejlepší na míru publiku a akci.

Preferujete zlaté hitynovinky z aktuálních světových hitparád, nebo nesmrtelnou českou klasiku? Přesvědčte se o tom, že kouzlu a atmosféře, kterou dokáže zkušená a sehraná kapela vytvořit, se nikdy nevyrovná ani sebelepší DJ! Díky pestré a propracované dramaturgii si na své přijde každý! Zazní i tituly, o kterých se mnozí mylně domnívají, že jsou v podání živé kapely prakticky nehratelné.

Zboříme zažité představy o zábavových kapelách.

Už v dobách, kdy kapela působila pod názvem Melodikum, ráda posouvala své limity a dodnes stále zdokonaluje všechny aspekty své produkce, učí se od nejžádanějších zahraničních kapel svého typu a vyvrací tak mýty o upadající úrovni české scény.

Naservírujeme vám své unikátní hudební sety plné hitů.

Součástí produkce je několik vlastních pečlivě sestavených tematických setů, kde na sebe bez přerušení navazují úryvky vybraných známých hitů. Tyto bloky patří k oblíbeným vrcholům produkce Simply The Show, přinášejí momenty překvapení a v relativně krátkém čase poskytnou skutečně intenzivní dávku muziky.

Získáte profesionální show poutavou i na pohled!

Hudební sluch má jen někdo, ale očima ‘poslouchají’ všichni. Notové a textové stojany, lampičky ani jiný nepořádek na profi pódium rozhodně nepatří a nic z toho na scéně Simply The Show nenajdete! Svůj outfit kapela sladí dle typu akce – elegantních, luxusních i extravagantních kousků mnoha barev má tým ve svém šatníku nespočet!

Díky špičkové technice se vaše akce stane jedinečnou událostí!

Zárukou skvělého zážitku z produkce je i technické zajištění partnerskou agenturou, která s kapelou každoročně absolvuje desítky událostí. Prvotřídní ozvučení, profesionální osvětlení, LED obrazovky a další služby vám bezstarostně zajistíme v rámci výhodných balíčků nebo na základě individuální nabídky přesně na míru vašim představám. Pracovat lze i s mobilními pódii nebo s párty stany.

Garantujeme vám skvělý poměr kvality a ceny.

Stinnou stránkou mnoha tribute, revival i autorských kapel je jejich úzký žánrový záběr, limitovaná délka produkce, mnohdy i sporná kvalita a astronomická cena – často platíte jen za “jméno”. Simply The Show nabízí bezkonkurenční poměr ceny, kvality a výkonu a je pestrou, profesionální a cenově dostupnou variantou, která navíc dokáže produkčně pokrýt celý večer a uspokojit různorodé publikum.

Rádi se postaráme o odmoderování celé události.

Mluvený projev a aktivní komunikace s publikem je zcela přirozenou součástí show. Frontman kapely je současně i zkušený speaker a moderátor a hravě se postará o profesionální provedení doprovodným programem nebo celým večerem. Hovoří plynně anglicky, zahraničním hostům kapela přizpůsobí i výběr skladeb.

Praha? Brno? Vídeň? Žádný problém!

Tým Simply The Show je neustále v pohybu, snadno za vámi dorazí do Středočeského kraje, do Prahy, na Vysočinu, a pokud to rozpočet dovolí, třeba i do zahraničí. Prvních 25 km celkové cesty z domácích Českých Budějovic (Jihočeský kraj) je zahrnuto v ceně produkce.