Hudba je klíčovou součástí večírků i plesů, tak ať to stojí za to!

Ve světě plesů a společenských akcí napříč Českem jsme se již stali symbolem revoluce. Rádi dorazíme i na váš reprezentační, městský nebo maturitní ples a přesvědčíme vás o síle kvalitní živé produkce.

Známe recept na večer, o kterém se bude dlouho mluvit!

Balíčky vyladěné pro večírky a plesy

kapela Simply The Show – firemní večírek, event, maturitní ples, maturák, reprezentační ples, ozvučení, osvětlení, moderátor, Melodikum #simplytheshow

Balíček BASIC

Kombinace vystoupení kapely a profesionálního ozvučení celé akce s výkonnou aparaturou a veškerým příslušenstvím. Kapelní zvukař se postará o skvělý poslech i servis pro moderátora, doprovodný program a případně i diskotéku.

Určeno pro: denní venkovní události nebo pro sály s kapacitou do 700 hostů v případě, že disponujete vlastním profesionálním světelným parkem. V ceně: 4 hodiny vystoupení, až 6 hodin služeb zvukaře.

Balíček BASIC PRO

Profesionální řešení na poslech i pohled! S vystoupením kapely a ozvučením celé akce získáte navíc profi osvětlení, které dodá vašemu večeru prostor, barvu a dynamiku. Tento balíček je ideálním a velmi žádaným řešením pro obecní a reprezentační plesy a pro soukromé večírky náročnějších klientů.

Určeno pro sály a akce s kapacitou do 400 hostů. V ceně vystoupení ve 4hodinovém bloku + 6 hodin technického zajištění.
kapela Simply The Show – firemní večírek, event, maturitní ples, maturák, reprezentační ples, ozvučení, osvětlení, moderátor, Melodikum #simplytheshow

Balíček MEDIUM

Tento balíček doporučujeme pro události, kde je již kladen vyšší důraz na osvětlení, ovšem bez potřeby promítání. Vyšší varianta osvětlení poskytne velmi atraktivní světelnou scénu, k tomu si lze v rámci ceny zvolit doplňkový efekt. Zvukový systém a tento světelný park je vhodný do sálů s kapacitou až 700 návštěvníků.

Vhodné pro: večírky, eventy, přehlídky, konference, reprezentační plesy. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.
kapela Simply The Show – firemní večírek, event, maturitní ples, maturák, reprezentační ples, ozvučení, osvětlení, moderátor, Melodikum #simplytheshow

Balíček PREMIUM

Tento balíček jsme vyladili jako zlatou střední cestu pro maturitní plesy, je však ideální i pro další události. Vyšší varianta osvětlení poskytne spolu s efekty dynamickou scénu, díky LED obrazovce získáte dokonalý zážitek z obrazu, ať už se jedná o video, prezentaci, reklamní sestřih nebo živé záběry. Poměr cena/výkon za to rozhodně stojí!

Nejžádanější pro maturitní a reprezentační plesy, večírky, eventy, přehlídky a konference s účastí 300–1000 hostů. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.
kapela Simply The Show – firemní večírek, event, maturitní ples, maturák, reprezentační ples, ozvučení, osvětlení, moderátor, Melodikum #simplytheshow

Balíček EXCLUSIVE

Balíček pro náročné a ty, kteří chtějí pro svůj večer skutečně to nejlepší. Díky nejvyšší variantě osvětlení bude celý sál vizuálním skvostem. Z LED panelů lze sestavit obří obrazovku o ploše 20 m² nebo až 5-dílný set. Součástí balíčku jsou i 2 doplňkové služby (vertikální mlhovače, skywall nebo bezdrátový kamerový přenos).

Vhodné pro: maturitní a reprezentační plesy, slavnosti, večírky, eventy, přehlídky a další akce v sálech s kapacitou 400–1000 hostů. V ceně 4hodinové celovečerní vystoupení.
Podrobné informace najdete v katalogu balíčků:

Co o nás říkají klienti?

Kapela Simply The Show, dříve známá jako kapela Melodikum, zahrála na události stovkám klientů, mezi nimiž byli i tito:

JDETE DO TOHO S NÁMI?

Rádi se staneme součástí vaší události a uděláme vše pro to, aby to byl večer nezapomenutelný v tom nejlepším slova smyslu!

VYBÍRÁME Z NOVINEK A ČLÁNKŮ

I s menším balíčkem se dá udělat velká show – poznejte BASIC PRO!

Napsali o nás: Hlubocký zpravodaj a poslední koncert kapely Melodikum

Čtěte na Drbně: Kapela Melodikum je minulostí, přichází Simply The Show

Konec kapely Melodikum: vzpomínáme a jedeme dál. Bude to prostě show!

Poučení po sedmi letech? Nikdy neposlouchejte nikoho, kdo to s vámi “myslí dobře”

Skvělá atmosféra a spousta muziky, to byl V. reprezentační ples SZŠ ČB

Věděli jste, že náš zpěvák Aleš Dokulil celou událost rád i odmoderuje?

Chcete skutečně vyladěnou svatební párty? Obsazujeme 2024 a 2025.

UDĚLÁME MAXIMUM I PRO VÁŠ VELKÝ VEČER!​

Uslyšíte to nejlepší na míru publiku a akci.

Preferujete zlaté hitynovinky z aktuálních světových hitparád, nebo nesmrtelnou českou klasiku? Přesvědčte se o tom, že kouzlu a atmosféře, kterou dokáže zkušená a sehraná kapela vytvořit, se nikdy nevyrovná ani sebelepší DJ! Díky pestré a propracované dramaturgii si na své přijde každý! Zazní i tituly, o kterých se mnozí mylně domnívají, že jsou v podání živé kapely prakticky nehratelné.

Zboříme zažité představy o zábavových kapelách.

Už v dobách, kdy kapela působila pod názvem Melodikum, ráda posouvala své limity a dodnes stále zdokonaluje všechny aspekty své produkce, učí se od nejžádanějších zahraničních kapel svého typu a vyvrací tak mýty o upadající úrovni české scény.

Naservírujeme vám své unikátní hudební sety plné hitů.

Součástí produkce je několik vlastních pečlivě sestavených tematických setů, kde na sebe bez přerušení navazují úryvky vybraných známých hitů. Tyto bloky patří k oblíbeným vrcholům produkce Simply The Show, přinášejí momenty překvapení a v relativně krátkém čase poskytnou skutečně intenzivní dávku muziky.

Získáte profesionální show poutavou i na pohled!

Hudební sluch má jen někdo, ale očima ‘poslouchají’ všichni. Notové a textové stojany, lampičky ani jiný nepořádek na profi pódium rozhodně nepatří a nic z toho na scéně Simply The Show nenajdete! Svůj outfit kapela sladí dle typu akce – elegantních, luxusních i extravagantních kousků mnoha barev má tým ve svém šatníku nespočet!

Díky špičkové technice se vaše akce stane jedinečnou událostí!

Zárukou skvělého zážitku z produkce je i technické zajištění partnerskou agenturou, která s kapelou každoročně absolvuje desítky událostí. Prvotřídní ozvučení, profesionální osvětlení, LED obrazovky a další služby vám bezstarostně zajistíme v rámci výhodných balíčků nebo na základě individuální nabídky přesně na míru vašim představám. Pracovat lze i s mobilními pódii nebo s párty stany.

Garantujeme vám skvělý poměr kvality a ceny.

Stinnou stránkou mnoha tribute, revival i autorských kapel je jejich úzký žánrový záběr, limitovaná délka produkce, mnohdy i sporná kvalita a astronomická cena – často platíte jen za “jméno”. Simply The Show nabízí bezkonkurenční poměr ceny, kvality a výkonu a je pestrou, profesionální a cenově dostupnou variantou, která navíc dokáže produkčně pokrýt celý večer a uspokojit různorodé publikum.

Rádi se postaráme o odmoderování celé události.

Mluvený projev a aktivní komunikace s publikem je zcela přirozenou součástí show. Frontman kapely je současně i zkušený speaker a moderátor a hravě se postará o profesionální provedení doprovodným programem nebo celým večerem. Hovoří plynně anglicky, zahraničním hostům kapela přizpůsobí i výběr skladeb.

Praha? Brno? Vídeň? Žádný problém!

Tým Simply The Show je neustále v pohybu, snadno za vámi dorazí do Středočeského kraje, do Prahy, na Vysočinu, a pokud to rozpočet dovolí, třeba i do zahraničí. Prvních 25 km celkové cesty z domácích Českých Budějovic (Jihočeský kraj) je zahrnuto v ceně produkce.